Автор Тема: №3 Жалоба PANTERA  (Прочитано 10333 раз)

0 Пользователей и 6 Гостей просматривают эту тему.

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #15 : 20 Апреля 2024, 14:06:42 »

Оффлайн Fox19

  • Игровые админы
  • Лейтенант
  • *****
  • Сообщений: 54
  • Карма: +51/-13


Фулл, друже, придбай собі адмінку, і на цьому все скінчиться. Один Фокс щось намагаєтся з'ясувати, інші адміни мовчат. Пантера своє гне, ти своє. Зрівняйте можливості, і питання буде закрите.
Підтримую. Можна скільки завгодно кидати факти і демки, але рішення за головними адм., а лізти у явний срач у них бажання нема.Вважай це донатом на сервер, а не відкупом від неправомірних дій. Я так свого часу і зробив.Спочатку кинув на сервак, а потім згадав Алекса і попросив адмінку для спокою. Тут заруба у вас удвох. Я можу заради справедливості сказати що у мене до Пантери претензій немає там де ми грали разом, від інших гравців скарг я також не бачив.Тому аналогія з Алєксом недоречна. Та й про того було 105 тем і голосувань поки він привидом став.Тому  порада від Ок здається самою раціональною.

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #16 : 20 Апреля 2024, 23:29:11 »

Оффлайн FullFlavor

  • Лейтенант
  • **
  • Сообщений: 57
  • Карма: +10/-4


Фулл, друже, придбай собі адмінку, і на цьому все скінчиться. Один Фокс щось намагаєтся з'ясувати, інші адміни мовчат. Пантера своє гне, ти своє. Зрівняйте можливості, і питання буде закрите.
Підтримую. Можна скільки завгодно кидати факти і демки, але рішення за головними адм., а лізти у явний срач у них бажання нема.Вважай це донатом на сервер, а не відкупом від неправомірних дій. Я так свого часу і зробив.Спочатку кинув на сервак, а потім згадав Алекса і попросив адмінку для спокою. Тут заруба у вас удвох. Я можу заради справедливості сказати що у мене до Пантери претензій немає там де ми грали разом, від інших гравців скарг я також не бачив.Тому аналогія з Алєксом недоречна. Та й про того було 105 тем і голосувань поки він привидом став.Тому  порада від Ок здається самою раціональною.

Чтоб такие выходки его кидали на меня тень? и люди думали,, что я такой же, раз админ?

А так то, до того бана с такой вот причиной я от кошки (раз я fool у него) не видел выбриконов... ну макс раньше карты менял, и то такое...

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #17 : 21 Апреля 2024, 08:21:07 »

Оффлайн Fox19

  • Игровые админы
  • Лейтенант
  • *****
  • Сообщений: 54
  • Карма: +51/-13
Ніфіга не зрозуміло...але дуже цікаво)

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #18 : Вчера в 11:27:22 »

Оффлайн FullFlavor

  • Лейтенант
  • **
  • Сообщений: 57
  • Карма: +10/-4
нет ничего интересного в том, что люди невоспитанные, и высокомерные, ведут себя не контролированно, думая, что их кара не достанет... ;)  и они будут разлогать общество своими фикалиями, вырвавшиеся со рта.

Мне противно было бы быть админом, с такими коллегами как понтЕРА, зная, что на меня все игроки думают, что я такой же...
Более того скажу, да и на серв играть уже может дней 10 не захожу, бо  нет никого... уже всех спровадили такие поступки и отношение?

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #19 : Вчера в 17:25:37 »

Оффлайн FullFlavor

  • Лейтенант
  • **
  • Сообщений: 57
  • Карма: +10/-4
[FB]-------------------------------------[FB] ||| Вы были забанены ||| Ник: FullFlavor ||| IP: 46.211.86.228 ||| Стим: STEAM_1:0:1564347681 ||| Забанен админом: PANTERA ||| Причина: 9 TEBe OBEWAL ||| Бан выдан: 04.05.2024 - 17:21:48 ||| Забанен на: 4 недель ||| Карта: fy_mini_dust ||| Еще осталось: 4 недель ||| Бан истекает: 01.06.2024 - 17:21:48 [FB]-------------------------------------[FB] *** rAmp killed FullFlavor with a headshot from elite *** Kicked by Console: "Вы забанены. Подробная информация в вашей консоли." Kicked :"Вы забанены. Подробная информация в вашей консоли." Completed demo

Демку креплю:)

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #20 : Сегодня в 00:46:39 »

Оффлайн Fox19

  • Игровые админы
  • Лейтенант
  • *****
  • Сообщений: 54
  • Карма: +51/-13
По-короткому  демо казати нічого: FullFlavor зайшов у гру і на 4 тижні отримав бан, від балди, просто так,все. Особисто у мене залишилися тільки слова розчарування... Нафіга, вибачте, потрібні ці теми зі скаргами, демки і т.д., якщо на них немає ніякої реакції головних адмінів? Чи забаньте FullFlavor навіки, чи дайте грати, ну скільки можна? Чи Пантера кому там кум, сват, брат і йому все можна, чи донат закинув такий шо море по коліна тепер...нє ну Алєксу усі кісточки перемили 101 раз по колу, а тут тиша повна. Може FullFlavor таке наробив що гірше чим Алєкс став і ніхто не знає про це, ну то напишіть і накажіть по справедливості, набридло, реально.

нет ничего интересного в том, что люди невоспитанные, и высокомерные, ведут себя не контролированно, думая, что их кара не достанет... ;)  и они будут разлогать общество своими фикалиями, вырвавшиеся со рта.

Мне противно было бы быть админом, с такими коллегами как понтЕРА, зная, что на меня все игроки думают, что я такой же...
Более того скажу, да и на серв играть уже может дней 10 не захожу, бо  нет никого... уже всех спровадили такие поступки и отношение?
Здається мені що ти перебільшуєш вплив Пантери на суспільство) А ви дуже зациклились один на одному.Мені цікаво що буде коли ви поміняєтесь і адміном ти будеш, а він ні

Re: №3 Жалоба PANTERA
« Ответ #21 : Сегодня в 01:25:22 »

Оффлайн FullFlavor

  • Лейтенант
  • **
  • Сообщений: 57
  • Карма: +10/-4
По-короткому  демо казати нічого: FullFlavor зайшов у гру і на 4 тижні отримав бан, від балди,.....Чи Пантера кому там кум, сват, брат і йому все можна, чи донат закинув такий шо море по коліна тепер....

нет ничего интересного ....
Здається мені що ти перебільшуєш вплив Пантери на суспільство) А ви дуже зациклились один на одному.Мені цікаво що буде коли ви поміняєтесь і адміном ти будеш, а він ні
А ничего бы не было, играли бы и не нарушали правила никто:) иди ДЕМО и БАН :) и никак иначе:)